Akce Novinka Tip Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Turbodmychadlo Garrett GT 1646 V 1.9 TDI 77kW (BKC BXE BJB BXF BRU AVQ)

Neohodnoceno
 

Originální turbodmychadlo Garrett GT 1646 V pro motory 1.9 TDI 77kW s označením motoru BKC BXE BJB BXF BRU AVQ

Dostupnost Skladem (1 ks)
Běžná cena 16 277 Kč
Ušetříte 2 587 Kč (–16 %)
Měrná cena 13 690 Kč / 1 ks
13 690 Kč
11 314,05 Kč bez DPH
   
Kód produktu GT1646V
Značka Garrett
Kategorie nová
Záruka 2 roky
 

Originální turbodmychadlo Garrett GT 1646 V pro motory 1.9 TDI 77kW s označením motoru BKC BXE BJB BXF BRU AVQ

Toto turbodmychadlo je náhradou za z výroby používané KKK.
Pasuje Plug&play.

 

Aplikace │ Application
Audi A3 8P 1896 ccm, Dec 2002-May 2009, 77 kW, BXF/BKC/AHF/BXE/BRU/BXJ/AVQ
Seat Altea 1896 ccm, from Jan 2004, 77 kW, BXF/BKC/AHF/BXE/BRU/BXJ/AVQ
Seat Leon 1896 ccm, Jan 2005-Dec 2006, 66 kW, BXF/BKC/AHF/BXE/BRU/BXJ/AVQ
Seat Toledo III 1896 ccm, Jan 2004-Jan 2009, 77 kW, BXF/BKC/AHF/BXE/BRU/BXJ/AVQ
Škoda Octavia II 1896 ccm, from Jan 2004, 77 kW, BXF/BKC/AHF/BXE/BRU/BXJ/AVQ
Škoda Superb II 1896 ccm, from Jan 2008, 77 kW, BXF/BKC/AHF/BXE/BRU/BXJ/AVQ
Volkswagen Caddy III 1896 ccm, Dec 2004-Dec 2009, 66 kW, BXF/BKC/AHF/BXE/BRU/BXJ/AVQ
Volkswagen Caddy III 1896 ccm, from Jan 2004, 77 kW, BXF/BKC/AHF/BXE/BRU/BXJ/AVQ
Volkswagen Golf V 1896 ccm, Dec 2002-Dec 2009, 77 kW, BXF/BKC/AHF/BXE/BRU/BXJ/AVQ
Volkswagen Golf V 1896 ccm, Dec 2004-Dec 2009, 66 kW, BXF/BKC/AHF/BXE/BRU/BXJ/AVQ
Volkswagen Jetta V 1896 ccm, from Jan 2005, 77 kW, BXF/BKC/AHF/BXE/BRU/BXJ/AVQ
Volkswagen Passat B6 1896 ccm, Jan 2005-Dec 2008, 77 kW, BXF/BKC/AHF/BXE/BRU/BXJ/AVQ
Volkswagen Touran 1896 ccm, from Dec 2002, 77 kW, BXF/BKC/AHF/BXE/BRU/BXJ/AVQ
Volkswagen Touran 1896 ccm, from Dec 2004, 66 kW, BXF/BKC/AHF/BXE/BRU/BXJ/AVQ
Volkswagen Touran 1896 ccm, Mar 2003-Aug 2003, 74 kW, BXF/BKC/AHF/BXE/BRU/BXJ/AVQ

Náhrada za:

OE VW 038253010D
OE VW 038253010DV
OE VW 038253010DX
OE VW 038253010P
OE VW 038253010PV
OE VW 038253010PX
OE VW 038253056G
OE VW 038253056GX
OE VW 03G253014F
OE VW 03G253014FV
OE VW 03G253014FX
OE VW 038253016R
OE VW 038253016RV
OE VW 038253016RX
OE VW 038253056E
OE VW 038253056EV
OE VW 038253056EX
OE VW 038253014G
OE VW 038253014GV
OE VW 038253014GX
OE VW 038253016K
OE VW 038253016KV
OE VW 038253016KX
OE GARRETT 751851-0002
OE GARRETT 751851-0003
OE GARRETT 751851-0004
OE GARRETT 751851-4
OE GARRETT 751851-5001S
OE GARRETT 751851-5002S
OE GARRETT 751851-5003S
OE GARRETT 751851-5004S
OE BU 126062
OE BU 127814
OE BorgWarner 54399700011
OE BorgWarner 54399700022
OE BorgWarner 54399880011
OE BorgWarner 54399880022
OE BorgWarner 54399900011
OE BorgWarner 54399900022
OE MOTAIR TURBOLADER 334570
OE TURBO‘ S HOET 1103864

Současně s objednávkou vždy pošlete VIN vozu!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.