Turbodmychadlo Garrett GT 1646 V 1.9 TDI 77kW (BKC,BJB,BXE)

Neohodnoceno
 

Originální turbodmychadlo Garrett GT 1646 V pro motory 1.9 TDI 77kW s označením motoru BKC/BJB/BXE

Dostupnost Skladem (1 ks)
Běžná cena 16 277 Kč
Ušetříte 1 377 Kč (–8 %)
Měrná cena 14 900 Kč / 1 ks
14 900 Kč
12 314,05 Kč bez DPH
   
Kód produktu GT1646V
Značka Borg&Warner
Kategorie nová
Záruka 2 roky
 

Originální turbodmychadlo Garrett GT 1646 V pro motory 1.9 TDI 77kW s označením motoru BKC/BJB/BXE

Toto turbodmychadlo je náhradou za z výroby používané KKK.
Pasuje Plug&play.

Náhrada za:

OE VW 038253010D
OE VW 038253010DV
OE VW 038253010DX
OE VW 038253010P
OE VW 038253010PV
OE VW 038253010PX
OE VW 038253056G
OE VW 038253056GX
OE VW 03G253014F
OE VW 03G253014FV
OE VW 03G253014FX
OE VW 038253016R
OE VW 038253016RV
OE VW 038253016RX
OE VW 038253056E
OE VW 038253056EV
OE VW 038253056EX
OE VW 038253014G
OE VW 038253014GV
OE VW 038253014GX
OE VW 038253016K
OE VW 038253016KV
OE VW 038253016KX
OE GARRETT 751851-0002
OE GARRETT 751851-0003
OE GARRETT 751851-0004
OE GARRETT 751851-4
OE GARRETT 751851-5001S
OE GARRETT 751851-5002S
OE GARRETT 751851-5003S
OE GARRETT 751851-5004S
OE BU 126062
OE BU 127814
OE BorgWarner 54399700011
OE BorgWarner 54399700022
OE BorgWarner 54399880011
OE BorgWarner 54399880022
OE BorgWarner 54399900011
OE BorgWarner 54399900022
OE MOTAIR TURBOLADER 334570
OE TURBO‘ S HOET 1103864

Současně s objednávkou vždy pošlete VIN vozu!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.